Jak předběhnout čas

Tak hezky nám ten týden začal. Sklidili jsme hromadu chvojí, za kterou nás ani nebylo vidět. Nakoupili jsme spoustu krásného materiálu, baněk, stužek a ozdob, na které byla radost pohledět. A před námi plán sestavený na minuty, abychom stihli v Olomouci vyzdobit kavárnu, showroom, předat firemní dárky, přesunout se na Vysočinu, kde nás čekalo Adventní tvoření a vrátit se zase zpátky do Olomouce a zdobit a chystat dál. Vždyť do Vánoc zbývá už jen měsíc.
Plán byl jasný, úkoly rozdané a výroba se rozjela na plno. To bychom ale nebyli my, aby nám něco nezkřížilo plány a náš přesný timing nešel pod kytičky. Stačilo na to deset minut a vykradené auto. Takže nádech, výdech, zařídit opravu rozbitého okna, vše přeplánovat tak, aby zákazník nic nepoznal a my se z toho nezbláznili. Protože když chceš "toho nahoře" pobavit, svěř se mu, jaké máš plány ;-)
Adventní tvoření v Obchůdku u kavárny v Přibyslavi na Vysočině.Teď už pijeme čaj v Obchůdku u kavárny v Přibyslavi, máme tu kolem sebe spoustu krásných navyráběných adventních dekorací i drobností do interiéru a chystáme se na další srdeční akci - Advent v Oranžerii. První prosincový víkend tam letos strávíme v dobré společnosti Renata Jančo Design, Beata lunch&coffee, Vína Hruška, bylinkářství Eupatoria, čerstvé přírodní kosmetiky Ringana a truhláře Pavla Ožany...
Připravili jsme si nejenom Tvořivé dílny, kde budeme vyrábět adventní věnce, stromečky, svícny a věnce na dveře. Chystá se k nám i klavírista Martin Smutný, který prostor rozezní českými vánočními koledami. V pátek a v sobotu nás čeká přehlídka zimní kolekce od Renaty Jančo, kterou doplníme botanickými šperky a doplňky.
S sebou přivezeme nejen všelijaké věnce, rozmanité dekorace, ale i skleněné foukané ozdoby z Křišťálového údolí, stromečky větší i menší nebo přírodní šperky. 

Barevnost letošních Vánoc.

Komentáře